EXTRA TRÉNINGY POČAS KEMPOV

Počas našich hokejových kempov máte k dispozícii možnosť dodatočne absolvovať ďalšie tréningové jednotky v podobe streleckého tréningu alebo korčuliarskeho trenažéru. Tiež máte možnosť voľby osobného trénera, ktorý sa bude počas tréningov na ľade venovať len Vášmu hokejistovi.

SKATING TRADEMILL
Korčuliarsky trenažér alebo skatemill, je vhodným doplnkom k našim vysoko odborným korčuliarskym tréningom na ľade. Na syntetickom ľade umožňuje nacvičovať korčuľovanie vpred-priamo. Hráč je pod neustálym dohľadom trénerov a korigovaný napr. pri nesprávnom sklze, či pri jeho nedostatočnom využití. Počas 5 tréningových jednotiek sa preberajú základy korčuliarskeho sklzu a všetky jeho fázy (ODRAZ, ODPOČINOK, NASADENIE – SKLZ).

5 individuálnych tréningových jednotiek stojí 150.- Euro. Váš prípadný záujem uveďte počas REGISTRÁCIE NA KEMP v sekcii UBYTOVANIE A AKTIVITY HRÁČA.

STRELECKÉ TRÉNINGY
Strelecký tréning pod vedením špecialistu na výuku streľby Mgr. Petra Bohunického je zameraný na nácvik základov správnej techniky (držanie hokejky, základný postoj, ťažisko, prenášanie váhy, umiestnenie puku na čepeli hokejky, umiestnenie puku na ľade, poloha rúk, poloha ramien, práca nôh, rotácia puku, smerovanie puku v záverečnej fáze strely atď.). Strelecké tréningy prebiehajú na suchu, pričom sa počas 5 tréningových jednotiek prejdú základy streľby ťahom, priklepnutím, príklepom, taktiež teória strely spred seba bez prípravy.

Základy striel systémom postupnosti:

 • ŤAHOM (signalizovaná)
 • PRIKLEPNUTÍM signalizovaná)
 • PRÍKLEPOM (signalizovaná)
 • SPREDU ROTÁCIOU (bez signalizácie: prekvapí brankára, umožňuje vystreliť v jazde, umožňuje vykorčuľovať na dorážku, pri rotácii puku nie je potrebná sila [projektil vystrelený zo vzduchovky], zabráni jazde hráča do rohu klziska. Tento spôsob strely je zároveň najzložitejším a netvrdíme, že dieťa v rannom veku dokáže vystreliť týmto spôsobom ako starší hráč, avšak našou filozofiou je nácvik správnej techniky a to už v rannom veku. Neskôr budú mať deti tieto návyky zautomatizované.)

5 individuálnych tréningových jednotiek stojí od 100,- Euro. Váš prípadný záujem uveďte počas REGISTRÁCIE NA KEMP v sekcii UBYTOVANIE A AKTIVITY HRÁČA.

OSOBNÝ TRÉNER
Tréner sa venuje počas celého týždňa len Vášmu hokejistovi, ktorý je aj naďalej súčasťou svojej mikroskupiny. Osobný tréner je sústavne pri hráčovi, motivuje ho k väčšej precíznosti pri nácviku, k zvyšovaniu rýchlosti a výbušnosti pri štartoch, udáva mu pohybové vzory a vysvetľuje správnu techniku. Zároveň hráča automaticky upozorňuje na chyby a pomáha mu ich následne odstraňovať.

11 tréningov s osobným trénerom je za príplatok 220,- Euro. Váš prípadný záujem uveďte počas REGISTRÁCIE NA KEMP v sekcii UBYTOVANIE A AKTIVITY HRÁČA.

INDIVIDUÁLNE TRÉNINGY

Individuálny tréning je pre hráča skutočne dôležitý. Vďaka nemu totiž dokáže rýchlo a efektívne rozvíjať všetky herné činnosti. Tréner venuje plnú pozornosť maximálne 3 - 4 hráčom aj v závislosti intervalu záťaže a oddychu v tréningovej jednotke, čo prináša maximálne výsledky. Interval záťaže a oddychu 1:2 alebo 1:3 je prispôsobovaný tak, aby každý jedinec dokázal absolvovať celú tréningovú jednotku maximálne koncentrovaný. Nezameriavame sa na kondíciu ale na detaily.

Všetky naše hokejové lekcie sú navrhnuté tak, aby učili všetkých našich hokejistov s dôrazom na správnu techniku. Ľadový hokej je tímový šport. To, je pravda. Tréningy s ostatnými deťmi tvoria neoddeliteľnú súčasť tohto športu, avšak súkromné lekcie môžu hráčom dodať kľúčový rozdiel vo výkonnostnom raste. Individuálne tréningy sú najvyššou možnou formou tréningu na ľade a v najkratšom čase urobiť z "priemerného" hráča "dobrým" hráčom a "dobrého" "skvelým". Individuálny tréning prispôsobujeme aktuálnej výkonností konkrétneho hokejistu, pričom lekcie sú vhodné pre všetky vekové a výkonnostné kategórie. Vďaka individuálnemu tréningu dokážeme rozvíjať všetky herné činnosti jednotlivca, rozvoj sily, koordinácie, stability a ďalších schopností.

 • Na ľade:1 hráč / 1 tréner, 2-3 hráči / 1 tréner
 • OSOBNÝ TRÉNING POČAS LETNEJ PRÍPRAVY (NA SUCHU AJ NA ĽADE)
 • VYPRACOVANIE INDIVIDUÁLNEHO TRÉNINGOVÉHO PLÁNU (LETNÁ PRÍPRAVA, POČAS SEZÓNY)
 • SKUPINOVÝ TRÉNING A PREDSEZÓNNE SÚSTREDENIA PRE:
 • DETI
 • DORASTENCOV
 • JUNIOROV
 • SENIOROV

  Informácie
  Nájdete nás na Facebooku
  Pripojte sa na newsletter
  Partneri
  Nadpis


  Nadpis
  BP HOCKEY ACADEMY

  © BP HOCKEY 2006-2015 | Zásady spracúvania osobných údajov