DETSKÁ MINI HOKEJOVÁ LIGA

PRIHLÁSTE SA DO TÍMU LETCI TRENČÍN 2010 / 2011 formou e-mailu na info@bphockey.sk v tvare meno a priezvisko, tel. kontakt na rodiča, heslo DMHL 2017/2018 - LETCI.

BP LETCI TRENČÍN sa zúčastnili turnaja v Novom Meste nad Váhom, čo bol ich druhý tohtoročý turnaj. Spomedzi 6 družstiev obsadili 2. miesto. Zároveň získali ocenenie pre najrýchlejší korčuliarsky tím v rýchlostnej štafetovej súťaži, v ktorej nás reprezentovali Samuel Pisarčík, Adam Džačovský a Alexander Bohunický. Posledný menovaný sa s časom 18,87 sekúnd stal aj najrýchlejším hráčom spomedzi jednotlivcov. Najlepším hráčom turnaja sa stal tiež hráč BP Letci Trenčín - Miško Raček.

PROPOZÍCIE TURNAJA

Hracia doba : 2 x 15 min hrubého času

letmé striedanie po 60 sekundách oznámené píšťalkou rozhodcu, prestávka medzi tretinami cca 2 min, úprava ľadovej plochy po každom druhom zápase, pred každým zápasom rozkorčuľovanie (cca 5 min), po odohraní zápasu poprosíme o uvoľnenie ľadovej plochy pre začatie ďalších zápasov

Počet hráčov a hracia plocha: 3 proti 3 + brankári , počet hráčov min. 6 + 1 max. 10 + 2 brankári

• NO CONTACT. Platia platné pravidlá ľadového mini hokeja
  • podmienka štartu –súpiska doložená platným dokladom (registračný preukaz, pas)
  • vedúci jednotl. družstiev sú zodpovední za zdravotný stav hráčov a ich poistenie
  • hráči sú povinní nastupovať na zápasy v kompletnej výstroji vrátane chrániču krku
  • lekárska služba, časomerač, rozhodcovia –zabezpečí usporiadateľ

Ceny:

• poháre, diplomy, medaile pre všetky zúčastnené družstvá
  • občerstvenie –minerálky, ovocie

BP Letci Trenčín idú poprvýkrát na turnaj! Tím zložený z najmenších absolventov BP Hockey Academy odohrá svoje prvé zápasy na Zimnom štadióne vo Světlej nad Sázavou! Turnaj začína 18. 3. zahajovacím ceremoniálom s nástupom tímov na ľadovú plochu a hymnami všetkých zúčastnených zemí. Tiež sa môžeme tešiť na súťaže schopností, rôzne ceny, veľký putovný pohár Bunnies Cup a predovšetkým na kopu zábavy. Turnaj sprevádza doprovodný program, tlač fotografií zo zápasov, bohatá tombola, kde sa hrá o zaujímavé ceny, burza kartičiek a aj nový maskot Bunniesek.

U tých najmenších sme v BP HOCKEY zástancami pravidelného tréningu, ktorý dávame na prvé miesto ešte pred samotnú hru. Avšak nesmieme zabudnúť na to, aby sa deti naučili porozumieť aj samotnej hre. Musia pochopiť základné pravidlá fair-play, získať tímového ducha, postupne zisťovali princíp cestovania tímu na zápasy a turnaje.

1. Hracia doba a systém turnaja:
    - Ročník 2009/2010 3x12 minút hrubého času podľa pravidiel minihokeja 3+1. Hrá sa podľa pravidiel ľadového hokeja ČR. Najprv sa hrá v skupinách, potom je play-off o každé umiestnenie, čím má každý tím garantovaných minimálne 5 stretnutí.
  2. Hodnotenie turnaja:
    - I. v skupinách:
    1. počet bodov, 2. vzájomné stretnutia, 3. rozdiel vstrelených a inkasovaných gólov, 4. väčší počet vstrelených gólov
    - II. v play-off: pri nerozhodnom stave nasledujú trestné strieľania