NÁŠ TÍM
"Deti potrebujú najlepších špecialistov, pretože veľmi citlivo reagujú na každý detail. Raz, keď sa v rannom veku naučia nedostatkom, je veľmi náročné, až nemožné, sa ich v žiackom veku zbaviť. Naopak, keď získajú správne návyky, nikto im ich vo vyššom veku nezoberie. So všetkými trénermi BP HOCKEY, vrátane tých ktorí trénujú vo svojich kluboch alebo v iných školách, sa snažíme pracovať a školiť ich. Jednotíme si naše poznatky a odovzdávame im naše dlhoročné skúsenosti čo znamená, že v akadémii tak disponujeme jednotnou metodikou. Každý je iný, niektorí z nich trénujú v kluboch, iný majú bežnú prácu, každí má svoj postoj, názor, metódu ako zaujať deti. My im ich neberieme, rešpektujeme každého z nich. Snažíme sa však argumentovať a ozrejmiť prečo si z našej filozofie práce s mládežou osvojiť naše prvky."


príhovor hlavného trénera BP Hockey Academy

Mgr. Peter Bohunický ml.

Hlavný tréner, spoluzakladateľ
Licencia: A
Známi hráči: Boris Sádecký, Matej Galbavý, Miloš Roman, Michal Roman, Dominik Novák, Ondrej Paliesek, Michal Bílik, Adam Špankovič, Oliver Pataky, Radoslav Illo, Marek Hrivík NHL, Simon Despres NHL, KHL, Patrik Bačík KHL, Temu Ramsted KHL,


Hrával hokej od svojich 4 rokov za žiacke, mládežnícke a dorastenecké mužstvá v Trenčíne. Neskôr v juniorskom veku nastupoval za mužstvo Dubnice a Sault ste Marie Greyhounds (OHL). Profesionálne dostal šancu v roku 1999 v Extraligovom mužstve Kladna, neskôr Karlových Varov a Zlína. Vo svojej profesionálnej kariére pokračoval vo Švajčiarsku a Francúzsku. V roku 2006 ukončil kariéru v drese MHC Martin a Senice.

Trénerská kariéra: Licenciu C trénera ľadového hokeja získal v roku 2006, licenciu B získal po absolvovaní špecializácie na FTVŠ na Univerzite Komenského v Bratislave v roku 2011. V roku 2016 získal licenciu A v bIeloruskom Minsku. Je tiež absolventom Vysokej školy ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave. Desať sezón vedie celoročnú BP Hockey Academy. Od sezóny 2009/2010 je trénerom výberov hráčov z celého Slovenska, ktoré reprezentujú na turnajoch v Kanade a USA. Tiež je trénerom výberu K&B Slovakia Stars ktorý sa zúčastňuje na najväčšom turnaji na svete vo svojej kategórii - Pee Wee, v kanadskom Quebecu, nazývanom aj majstrovstvá sveta do 12 rokov. Od roku 2014 prednáša inovácie v herných činnostiach jednotlivca v Bieloruskom Minsku. V sezóne 2017/2018 bol mentor coachom Maďarskej hokejovej federácie HIHF, prednáša na trénerských seminároch HIHF a IIHF sympoziach počas Majstrovstiev sveta senioriv divizie 1. Peter je od sezóny 2017/2018 skilld coach seniorského tímu DUKLA TRENČÍN a v sezóne 2017/2018 taktiež spolupravoval ako skills coach s klubom KHL Slovan Bratislava. Svoje vzdelanie si v roku 2018 rozšíril na IIHF trénerskom sympóziu v Kodani, na NHLCA trénerskom sympóziu a USA Hockey seminári v Dallase. Zúčastnil sa development campu NHL tímu New York Rangers.


Peter Bohunický st.

Metodik, spoluzakladateľ
Licencia: A
Známi hráči: Branko Radivojevič, Richard Zedník, Marián Gáborík, Marcel Hossa, Marián Hossa, Rastislav Pavlíkovský, Vladimír Országh, Ján Lašák, Michal Handzuš, Richard Lintner, Ronald Petrovický, Tomáš Kopecký, Richard Pánik, Tomáš Tatar a iní.

Peter Bohunický st. pôsobil viac ako 25 rokov ako profesionálny hokejový tréner. Jeho úspechy v mládežníckom a tiež seniorskom hokeji odrážajú jeho dlhoročné skúsenosti v mládežníckom, seniorskom a reprezentačnom hokeji. Peter Bohunický sa ako tréner podieľal na výchove hráčov NHL ako sú napr. Marián Gáborík (Los Angeles), Marián Hossa (Chicago), Tomáš Tatar (Detroit) atď.


Profesionálna trénerská kariéra: 1993 - 1994 Slovakia U18 1994 - 1995 Slovensko U18; 1995 - 1996 Slovensko U18; 1996 - 1997 Slovensko U18; 1997 - 1998 Slovensko U20; 2004 - 2005 Bielorusko U18; 2007 - 2008 Slovensko U17; 2007 - 2008 Slovensko U20 - majster; 2008 - 2009 Slovensko U20 - majster.

Marián Horník

Tréner
Špecializácia: korčuľovanie
Člen trénerského tímu od: 2008


Juraj Kolínek

Hlavný tréner
Špecializácia: korčuľovanie
Člen trénerského tímu od: 2011

Marián Smerčiak

Tréner
Špecializácia: streľba
Člen trénerského tímu od: 2014


Marián Smerčiak začínal s hokejom v klube HK 32 Liptovský Mikuláš, premiéru v seniorskom hokeji absolvoval v drese Dukly Trenčín v sezóne 1990/91 a postupne sa stal stabilným členom A mužstva Dukly Trenčín. V sezóne 1993/94 si obliekol aj reprezentačný dres. Podpísal sa pod prebojovanie slovenského národného tímu z C-kategórie do A-kategórie. Tiež reprezentoval Slovenskú republiku na nórskych Zimných olympijských hrách v Lillehammeri, ktoré boli prvé v ére samostatnosti, pričom dosiahli skvelé 6. miesto.

V drese Dukly Trenčín hrával do sezóny 1999/00. Celkom nastúpil za Duklu k 392 zápasom. V roku 2000 nastúpil za Liptovsý Mikuláš, odkiaľ po 47 zápasoch prestúpil do Slovana Bratislava V sezóne 2003/04 podpísal prvé zahraničné angažmán s anglickým klubom Guildford Flames, kde strávil 4 sezóny. Sezónu 2007/08 odohral v klube Rostocker EC v nemckej Oberlige. Neskôr nastúpil aj za Spišskú novú Ves, Považskú Bystricu a Dubnicu nad Váhom. Po skončení hokejovej kariéry sa začal venovať trénerstvu. Okrem pôsobenia v trénerskom tíme BP Hockey trénuje v Dukle Trenčín 6. a 7. hokejovú triedu.

Tomáš Volek

Tréner
Špecializácia: osobný tréner, off ice strelecký tréner
Člen trénerského tímu od: 2015

V mládežníckych kategóriách od roku 1990 až do roku 2005 pôsobil v Dukle Trenčín. V sezóne 2004/05 vyhral s materským klubom majstrovský titul v extralige juniorov a reprezentoval Slovensko v kategórii do 20 rokov. V tejto sezóne tiež nastúpil na zápasy Dukly Trenčín v najvyššej slovenskej súťaži. V Extralige tiež obliekol dres klubu HK Žilina. V rámci prvoligových súťaží pôsobil v Trnave, Piešťanoch, Považskej Bystrici a českom Vrchlabí. Je tiež účastníkom dvoch svetových Zimných univerziád, pričom v roku 2009 získal v Čínskom Charabine bronzovú medailu, keď skončili tretí za Ruskom a Kanadou.

Dávid Horňák

Tréner
Špecializácia: stickhandling
Člen trénerského tímu od: 2014

S hokejom začínal v Dukle Trenčín. V juniorskej extralige obliekol tiež dresy bratislavského Slovana, Nitry a Zvolena. Následne zamieril do americkej juniorky Western States Hockey League (WSHL), kde pôsobil vo Phoenix Knights a Arizona Redhawks. Sezónu 2014/15 odohral v kanadskej juniorke GMHL za South Muskoka Shield. V súčasnosti pôsobí vo švédskej Division 2, kde v Hagforse hrá za tím Viking HC. V roku 2012 sa meno Dávida Horňáka pohybovalo v preddraftových rebríčkoch skautingových agentúr, nakoniec si ho však žiadny klub NHL nezvolil.


Michal Kobezda

Hlavný tréner
Špecializácia: koordinácia pohybov, obratnosť
Člen trénerského tímu od: 2015

Bývalý hokejový brankár, ktorý začínal v Dubnici nad Váhom a neskôr pôsobil na Islande v klube Skautafelag Akureyrar. V súčasnosti plní funkciu šéftrénera mládeže v púchovskom hokejovom klube MŠK Púchov.


Milan Bednár

Tréner
Špecializácia: koordinácia pohybov, obratnosť, off ice strelecký tréner
Člen trénerského tímu od: 2014

23-ročný obranca v súčasnosti pôsobí v slovenskej druhej lige v tíme HC 46 Bardejov. Pôsobil aj v projekte slovenskej dvadsiatky a skúsenosti má tiež z Ruska, Českej republiky a Talianska.Marek Zalčík

Tréner
Špecializácia: koordinácia pohybov, obratnosť
Člen trénerského tímu od: 2015


Martin Kuffa

Tréner
Špecializácia: osobný tréner
Člen trénerského tímu od: 2013


Ladislav Gábriš

Tréner
Špecializácia: streľba
Člen trénerského tímu od: 2015

Ladislav hokejovo vyrástol v Dukle Trenčín. Tiež pôsobil v Martine, Kežmarku a Nitre. V najvyššej slovenskej hokejovej súťaži odohral 543 súťažných zápasov.Juraj Gašparovič

Tréner
Špecializácia: koordinácia pohybov, obratnosť
Člen trénerského tímu od: 2015


Kristián Chyla

Brankársky tréner
Člen trénerského tímu od: 2013Ľuboš Golian

Tréner
Špecializácia: prihrávky
Člen trénerského tímu od: 2015

Diana Pápešová

Tréner
Špecializácia: osobný tréner
Člen trénerského tímu: 2015


Marek Rožník

Tréner
Špecializácia: prihrávky
Člen trénerského tímu od: 2012


Ondrej Kurinec

Tréner
Špecializácia: off-ice tréningy
Člen trénerského tímu od: 2015

Ondrej boxoval 7 rokov, pričom sa zúčastnil aj niekoľkých reprezentačných zápasov. Tiež vyhral titul majstra Slovenskej republiky v strednej váhe. Viedol dva roky vlastný ženský boxový klub, trénoval dorast v Dubnici a momentálne sa venuje individuálnym tréningom a zdravému životnému štýlu.Branislav Macák

Tréner
Špecializácia: n/a
Člen trénerského tímu: 2015


Martin Škára

Tréner
Špecializácia: n/a
Člen trénerského tímu od: 2015


Peter Kosa

Brankársky tréner a metodik
Člen trénerského tímu od: 2011

Trénerom brankárov je Peter Kosa, ktorý vo svojej hráčskej kariére pôsobil v Dukle Trenčín, v Senici a vo francúzskom Font-Romeu. V súčasnosti pracuje ako tréner brankárov pre Duklu Trenčín a zároveň ako asistent trénera v juniorke. "Som rád, že som desať rokov mohol profesionálny hokej hrávať, vinou zranenia som sa potom po piatich rokoch vrátil z Francúzska domov. Teraz ma napĺňa práca trénera. Chcem sa naplno venovať brankárom, ktorých mám v Dukle na starosti a takisto pomôcť juniorskému tímu, ale aj seniorom. Mňa tá práca baví a napĺňa, chcem pracovať pre klub, ale aj pre celý slovenský hokej, keďže aj na zväzovej úrovni pracujem s brankármi.“ uviedol pre oficiálnu stránku Trenčianskeho tímu Kosa. "Spolupracujem a komunikujem s brankárskymi trénermi z NHL, som v kontakte s ľuďmi z Česka, Švédska či Fínska. Ono to nie je o tom mať vyhranený štýl, treba ušiť kabát každému brankárovi na mieru. Nemožno mu vtláčať niečo, čo mu nepasuje. Keď som komunikoval s Francoisom Allairom, brankárskym trénerom s 30-ročnými skúsenosťami, ktorý je momentálne trénerom brankárov v Colorade, aj ten mi dal podnety, že nemôžeme mať niečo jednotné, ale každý je nejakým spôsobom iný a treba mu vyhovieť."


Boris Varga

%

BP HOKEJOVÁ SIEŇ SLÁVY

BP HOCKEY ACADEMY týmto spôsobom vyjadruje vďaku všetkým ktorí ju od jej vzniku podporovali, zdielali jej filozifiu a dôverovali nastavenému systému...

Frantšek Hál

Závodne hrával hokej do 35tich rokov. Zaoberá sa mentálnym coachingom v oblasti športu a vrcholového manažmentu od roku 1989. Podieľal na mentálnej príprave novovznikajúcej reprezentácie v ľadovom hokeji v rokoch 1993 až 1996. V roku 1994 sa spolupodieľal na projekte "Výber talentov a testovanie nádejnej mládeže", ktorý bol zameraný na pomoc mládežníckym trénerom ľadového hokeja. S menšími prestávkami pripravoval a realizoval mentálnu prípravu reprezentačných výberov do 15 rokov, 18 rokov, 20 rokov a ženskej reprezentácie v období rokov 1993 až 2008. Pripravoval a realizoval mentálnu prípravu športovcov v AŠK Dukla Trenčín (cyklistika, vzpieranie, zápasenie, parašutizmus). Spolupracoval s hokejovými tímami Martin, Poprad, Prešov, Žilina, Dubnica n/Váhom. Dlhodobo sa podieľa na mentálnej príprave hráčov a tímov všetkých vekových kategórií v hokejovom klube Dukla Trenčín.

Miloš Radosa

V začiatkoch podporil projekt BP Hockey Academy, ktorý dnes funguje už 10 rokov.

Róbert Guliš a Peter Špankovič

Patrili k prvým rodičom, ktorí aktívne podporovali svoje deti touto formou v novovzniknutom trende, ktorý bol svojho času jediný na Slovensku.

Bronislav Strmiska

Jeden z prvých trénerov v BP Hockey, ktorý prispieval svojimi obrovskými skúsenosťami pri práci s mládežou.

Tomáš Kopecký

Dvojnásobný držiteľ Stenley Cupu a strieborný medailista z Majstrovstiev sveta začínal s hokejom v Dukle Trenčín. V roku 2000 ho draftoval v 2. kole Detroit Red Wings, následne odohral 2 sezóny vo WHL za klub Lethbridge Hurricanes s priemerom 1,13 bodu na zápas. Od sezóny 2002-03 zbieral svoje prvé skúsenosti medzi profesionálmi v AHL, kde strávil 4 roky. 278 zápasov v zámorí trvalo, kým sa dočkal svojej premiéry v NHL – 27. februára 2006 nastúpil na zápas proti San Jose Sharks, avšak sezónu strávil v Grand Rapids Griffins. Od sezóny 2006-07 nastupoval pravidelne v NHL za tím z Michiganu. V playoff 2008 zdolal Detroit vo finále Pittsburgh Penguins a Tomáš sa tak mohol tešiť z prvého Stanleyho pohára vo svojej kariére. Začiatkom júla 2009 po otvorení trhu s voľnými hráčmi podpísal kontrakt v Chicagu spoločne s Mariánom Hossom, kde v roku 2010 vyhral svoj druhý Stanley Cup. Od sezóny 2011-12 pôsobil na slnečnej Floride ďalšie 4 roky. Tomáš odohral v NHL 578 zápasov v základnej časti, ďalších 37 pridal v playoff. V roku 2010 reprezentoval Slovenský národný výber na Zimných olympijských hrách vo Vancouveri. Na Majstrovstvách sveta 2012 získal striebornú medailu, pričom bol najlepším strelcom výberu. V národnom drese nastúpil na zápas celkovo 68-krát, ďalších 22-krát ešte na majstrovstvách sveta juniorov.

Marián Hossa
S hokejom začal už ako 5-ročný v drese trenčianskej Dukly. Premiérovú sezónu v seniorskom hokeji dosiahol už vo veku 17 rokov, keď pomohol Trenčínu k zisku majstrovského titulu 30 gólmi, 24 asistenciami v 53 zápasoch. Po vstupnom drafte NHL v roku 1997, kde si ho zvolila kanadská Ottawa z 12. miesta. Začiatku sezóny odohral 7 zápasov za Senators, pričom si svoju premiéru v najprestížnejšej hokejovej lige na svete odbil 1. októbra 1997 proti Montréal Canadiens. Sezónu dokončil v juniorskom Portland Winterhawks, kde v 53 zápasoch nazbieral 85 bodov a získal ocenenie pre najlepšieho nováčika súťaže. S Portlandom toho roku tiež vyhrali obdobu Stanley Cupu v juniorskom hokeji – Memorial Cup. Od sezóny 1998-99 pravidelne nastupoval v NHL za Ottawu. Svoj prvý gól strelil proti Floride Pnathers, 9. decembra 1998. 6 sezón strávil v kanadskom klube, ktorý ho v lete 2005, krátko po podpise novej 3-ročnej zmluvy, vymenil do Atlanty Thrashers. V Atlante dosiahol ako prvý hráč v histórii Thrashers 100-bodovú hranicu, zároveň sa stal aj prvým slovenským hokejistom v ére samostatnosti. V roku, keď mu končil 3-ročný kontrakt, ho Atlanta vymenila do Pittsburghu, s ktorými sa prebojoval až do finále, kde podľahli Detroitu 2:4. V roku 2008 podpísal nový kontrakt práve s organizáciou Red Wings, pričom sa opäť dostal do finále, kde paradoxne prehrali s Pittsburghom 3:4. Po sezóne podpísal nový dlhodobý kontrakt s Chicagom Blackhawks, kde hneď v prvej sezóne získal Stanley Cup. Poháru sa dočkal aj v rokoch 2013 a 2015. Marián Hossa patrí k najkomplexnejším útočníkom, pričom za posledných 16 sezónach je 4. najproduktívnejším hráčom NHL (pred ním sú len Jágr, Iginla, Thronton).

Tomáš Tatar

Detroitský krídeľník začínal s hokejom v Dubnici. V roku 2006 sa stal najlepším strelcom juniorskej extraligy v drese Dukly Trenčín. Sezónu 2008-09 odohral v extralige mužov za Zvolen. V roku 2009 ho draftoval Detroit Red Wings v druhom kole. Následne strávil 4 sezóny vo farmárskom celku Grand Rapids Griffins, kde odohral celkovo 265 zápasov. Za Detroit odohral 9 zápasov už v roku 2010, pričom hneď vo svojom prvom zápase 31. decembra 2010 zo svojej prvej strely v zápase proti New York Islanders vstrelil gól. V sezóne v AHL 2012-13 vyhral s tímom Grand Rapids Calder . Po poslednom zápase playoff tiež získal cenu pre najužitočnejšieho hráča playoff. Pre Tomáša to bol posledný zápas za farmársky celok. Posledné dve sezóny patrí k stabilným oporám Detroitu Red Wings. V roku 2009 skončil na majstrovstvách sveta juniorov na 4. mieste, keď postúpili do medailových bojov cez favorizovaný výber Spojených štátov. V roku 2010 premiérovo reprezentoval seniorský tím Slovenska na MS v Nemecku. O dva roky neskôr získal s reprezentáciou striebornú medailu.

Marián Gáborík

Najvyššie draftovaný Slovák si odkrútil premiéru v seniorskom hokeji už ako 16-ročný v drese Dukly Trenčín. Počas svojich prvých dvoch sezón medzi mužmi odohral 83 zápasov so ziskom 66 bodov. V roku 2000 ho draftovala Minnesota Wild ako celkovo tretieho hráča na drafte. Prakticky ihneď sa presadil v tíme Wild a postupne sa stal hviezdou, pričom dvakrát bol zvolený do zápasu hviezd NHL. Do roku 2009 pôsobil v Minnesote, kde ofenzívne vynikal napriek defenzívnej stratégii trénera Lemaira. Od roku 2009 do roku 2013 pôsobil v klube Original six - manhattanských Rangers, pričom 2-krát pokoril hranicu 40 gólov za sezónu. Po krátkom pôsobení v Colombus Blue Jackets, 34 zápasov, prestúpil do kalifornského klubu Los Angeles. S Kings následne v playoff získal Stanley Cup, pričom bol najproduktívnejším strelcom vyraďovacej časti. Mariána zdobí predovšetkým výnimočná rýchlosť, korčuľovanie a strela, vďaka ktorej nastrieľal v NHL už 386 gólov. V seniorskej reprezentácii sa mu úspechy vyhýbali, avšak s juniorských výberoch Slovenska bol zvolený do All Star teamu, za najlepšieho útočníka turnaja a s výberom do osemnásť a dvadsať rokov získal bronzové medaily.

Branislav Prokop

Jeden z najlepších fyzioterapeutov, ktorý spolupracuje s viacerými hráčmi NHL ako napr. Marián Hossa alebo Marián Gáborík a od roku 2004 je súčasťou Slovenského národného tímu na reprezentačných podujatiach, s ktorým absolvoval aj tri Olympiády.

Radoslav Illo
Považskobystričan, ktorý bol ako prvý Slovák draftovaný klubom NHL z univerzitnej NCAA. S hokejom začínal v Považskej Bystrici. Pred odchodom do Ameriky stihol pôsobiť aj v doraste bratislavského Slovana. V prvej zámorskej sezóne hral v Eastern Virginia Hockey League za Hampton Roads Whalers. Následne sa presunul do USHL, kde sa z tímu Tri-City Strom prebojoval do reprezentácie do dvadsať rokov. Tiež bol zvolený do zápasu hviezd USHL. Svojimi výkonmi upútal skautov Anaheimu Ducks, ktorí si ho vybrali v piatom kole NHL Entry draftu. V roku 2010 ho tréner Glen Hanlon pozval do kempu nádejí (hráči pod 25 rokov) v Piešťanoch. Od sezóny 2010-11 nastúpil na Bemidji State University (WCHA), kde počas 4 rokov študoval v dvojitom zameraní manažment, organizáciu, a rozhodovacie funkcie v biznise, a nakoniec získal červený titul. Po 4 rokoch v NCAA odohral, aj vinou zranení, ročník v slovenskom extraligovom klube MHC Martin. V sezóne 2015-16 zamieril opäť za Atlantický oceán do ECHL, kde nastúpil na jeden zápas v drese Tulsa Oilers, 17 zápasov odohral za Norfolk Admirals a napokon dohral sezónu v klube Idaho Steelheads, kde by mal pôsobiť aj v nasledujúcom ročníku.

Michal Roman
Třinecký obranca pôsobí v pôsobí v Českej republike niekoľko rokov. V tejto sezóne odohral za juniorku 34 zápasov, v ktorých strelil 7 gólov a na ďalších 19 prihrával. V tabuľke pravdy mal +13 bodov. V playoff odohral 8 zápasov s bilanciou 1+4 a získal titul majstra Českej republiky U20. Michal počas tejto sezóny odohral aj 5 zápasov za extraligový seniorský tím Oceliarov.

Miloš Roman

Reprezentačný útočník slovenskej "osemnástky" by vzhľadom na svoj vek mohol hrať za starší dorast, dokonca ešte aj v nasledujúcej sezóne. Miesto toho nastupoval za juniorský tím, kde patril k oporám Třinca. V 35 zápasoch si pripísal 37 bodov (16+21). Druhý najmladší hráč Oceliarov skončil na druhom mieste tímovej produktivity. V playoff nastúpil na ďalších 6 zápasov so ziskom 5 bodov (3+2). Miloš sa so slovenským výberom U18 sa zúčastnil na memoriály Ivana Hlinku, memoriály Vladimíra Dzurillu a reprezentoval na majstrovstvách sveta do 18 rokov v americkom Grand Forks. Pri jeho výkonnosti prichádza do úvahy možnosť, že budúcu sezónu by si odbil premiéru u mužov.

Oliver Pataky

19-ročný krídeľník odohral v sezóne 2015-16 33 zápasov za juniorský tím Dukly Trenčín, v ktorých si pripísal 38 bodov. Svojimi výkonmi si vypýtal priestor v seniorskom tíme Trnenčína, za ktorý odohral 16 zápasov.

Dominik Novák

19-ročný rodák z Levíc, pôsobí od 9. triedy v drese Trenčianskej Dukly, s ktorou v sezóne 2014-15 získal v kategórii U20 titul majstra Slovenskej republiky. V sezóne 2015-16 nastúpil k 11 zápasom za "áčko" Trenčína, v ktorých si pripísal 3 body. V 100 zápasoch juniorskej extraligy má na svojom konte 110 bodov za 56 gólov a 54 asistencií.

Adam Špankovič

19-ročný odchovanec Dukly Trenčín, ktorý v uplynulej sezóne nazbieral v 37 zápasoch za juniorský tím 32 bodov. Tiež zvládol nastúpiť k 12 zápasom za seniorský tím v najvyššej Slovenskej hokejovej súťaži.

Boris Sádecký

184-centimetrový center je predstaviteľom ďalšieho talentovaného hráča z Trenčína. Reprezentoval Slovensko v kategóriach do sedemnásť, osemnásť aj dvadsať rokov. Naposledy sa zúčastnil majstrovstiev sveta v Americkom Grand Forks, kde nastúpil v 3 zápasoch. V sezóne 2016/2017 nastupuje za Slovan Bratislava v KHL.

Matej Galbavý

Hoci má ešte len 17 rokov, už v sezóne 2012-13 zmenil pôsobisko, keď z Banskej Bystrice zamieril do Salzburgu, a odtiaľ do švédskej Mory, kde s výnimkou sezóny 2013-14 kedy pôsobil vo Växjö, pôsobí dodnes. V roku 2015 reprezentoval slovenský výber na memoriály Ivana Hlinku, kde si v 4 zápasoch pripísal 3 body (1+2). Nadchádzajúci ročník je Matej spôsobilý pre draft 2017, pričom pred ním boli draftovaný zo švédskej ligy napríklad Cehlárik alebo Jaroš.

Michal Bílik

Zo začiatku pôsobil v doraste Trnavy, neskôr sa presunul do tímu bratislavského Slovana, ktorého drese nastupuje od sezóny 2014-15 pravidelne za juniorov. V mládežníckych výberoch Slovenska nastúpil k 9 zápasom a 4 zápasy pridal na memoriály Ivana Hlinku v sezóne 2013-14.

Ruslan Aslamkhanov

Ruský forward začal pôsobiť na Slovensku v sezóne 2013-14 v drese žilinských vlkov (U18). Ročník 2014-15 už strávil vo farbách Dukly Trenčín a to ako v doraste, tak juniorke, s ktorými oslavoval zisk majstrovských titulov.

Richard Mišák

Timotej Marguš

Tobias Marguš

Ondrej Paliesek

Miroslav Lednický

Informácie
Nájdete nás na Facebooku
Pripojte sa na newsletter
Partneri
Nadpis


Nadpis
BP HOCKEY ACADEMY

© BP HOCKEY 2006-2015 | Zásady spracúvania osobných údajov