JARNÁ HOKEJOVÁ ŠKOLA


BP Hockey Academy Vám s potešením predstavuje nový program Jarnej Hokejovej Školy. Kempy sa uskutočňujú postupne v troch jarných termínoch, a to vo Švajčiarskom BÄRETSWIL (Zürich) a v Belgickom Leuvene.

Kempy sú navrhnuté so zameraním sa na herné činnosti jednotlivca. Na kempe poskytujeme mladým hokejistom rozvoj vo všetkých oblastiach ich hry, vrátane: korčuľovania, stickhandlingu, prihrávok, streľby, off-ice tréningov na zlepšenie celkového atletického rozvoja a to všetko v zábavnom a vzdelávacom prostredí. Našim cieľom nie je len komplexné zlepšenie v hokejových a atletických zručnostiach, ale hráčov rovnako tak vedieme k tímovému postoju a kolektívnej spolupráci, ktoré charakterizujú kompletného hokejistu.

NA ĽADE:

ŠPECIALIZÁCIA NA HERNÉ ČINNOSTI JEDNOTLIVCA ZABEZPEČUJÚCE ZRÝCHLENIE HRY JEDNOTLIVCA.

TAKTIEŽ SA BUDEME ŠPECIALIZOVAŤ NA:

 • nácvik a zdokonaľovanie streľby
 • nácvik a zdokonaľovanie prihrávky a spracovanie prihrávky
 • nácvik a zdokonaľovanie korčuľovania (power skating, rýchlokorčuliarske prvky, krasokorčuliarske prvky, úhybné manévre - kľučky, práca s hranami)
 • nácvik a zdokonaľovanie vedenia puku
 • riešenie všetkých útočných a obranných herných činností jednotlivca primerané veku
 • hra 1 na 1, 2 na 2, 3 na 3 na malom priestore - rozvoj kreativity, získavanie času a priestoru, obranná činnosť pri strele a prihrávke súpera
 • body contact
 • strong core on ice training, super pro skills, pro hockey deke's, stick handling
 • strong legs, jumps and 360 turns, special skills stations, fun
 • súťaže
 • brankársky tréning

NA SUCHU:

 • nácvik a zdokonaľovanie koordinačných schopností (špeciálne pre ľadový hokej) na princípe práce rúk - nôh - mýlenia nezávisle na sebe
 • príprava hráča pred tréningom a zápasom
 • rôzne individuálne činnosti po tréningu a zápase
 • rôzne spôsoby regenerácie, hry
 • SM technika - kompenzačné cvcenia
 • rýchlokorčuliarsky tréning
 • atletický tréning
 • tréning na reakcie
 • stick handling

Suché tréningy absolvujeme na vonkajších športoviskách a v prípade nevyhovujúceho počasia v priľahlej telocvični.

BRANKÁRSKY TRÉNING A JEHO HLAVNÉ CIELE:

 • zdokonaľovanie brankárskeho korčuľovania v bránkovisku aj mimo neho v spojitosti so špeciálnym korčuľovaním
 • zdokonaľovanie základného postoja a rýchly návrat do základného postoja po zákrokoch
 • orientácia v bránkovisku a mimo neho, práca za bránkou, zmenšovanie streleckého uhla (správne stavanie sa a premiestňovanie sa, správny výber miesta z pohľadu taktického aj technického)
 • chytanie a vyrážanie (všetky typy zákrokov do rôznych priestorov bránky a po rôznych typoch zakončenia)
 • chytanie striel v zložitých herných situáciách (po zakrytom výhľade, po dorážaní, v neprehľadných situáciach).

Taktiež sa zameriavame na správny výber zákroku v danej hernej situácii. Automatizáciu správnych pohybov a návykov dosahujeme veľkým počtom opakovaní, pričom si brankári následne osvojujú herné zručnost a precízne vykonávanie všetkých herných činnosti. Tréner dohliada na neustálu korekciu techniky pohybov avšak umožniť brankárom formovať si svoj vlastný herný štýl, za predpokladu, že dodržiava zásady hry brankára.

[img src="http://www.bphockey.sk/media/10923392-824516787591184-2380750890066557363-o-fotor-collage-jpg-1796.jpeg">


VEĽKONOČNÝ BP HOKEJOVÝ KEMP ZURICH - ŠVAJČIARSKO

Veľkonočný hokejový kemp je zameraný na nácvik a zdokonaľovanie herných činností jednotlivca. Maximálny počet zaregistrovaných hráčov je 6 na jedného trénera v jednej mikroskupine. Hráči sú rozdelení do skupín podľa veku a výkonnosti k trénerom, pričom brankári sú vedení trénerom brankárov a jeho asistentmi.

Tréningový camp sa uskutoční na zimnom štadióne v BÄRETSWIL.

Tento hokejový kemp sa ponúka bez možnosti ubytovania.

Suché tréningy absolvujeme na vonku. Aktuálne kempy a registrácia v sekcii KEMPY.

ZAREGISTRUJTE SA TU!

JARNÝ BP HOKEJOVÝ KEMP LEUVEN - BELGICKO

Jarný hokejový kemp je zameraný na nácvik a zdokonaľovanie herných činností jednotlivca. Maximálny počet zaregistrovaných hráčov je 6 na jedného trénera v jednej mikroskupine. Hráči sú rozdelení do skupín podľa veku a výkonnosti k trénerom, pričom brankári sú vedení trénerom brankárov a jeho asistentmi.

Tréningový camp sa uskutoční na zimnom štadióne v Leuven, v blízkosti ktorého je k dispozícii športový komplex na suchý tréning.

Hráči budú ubytovaní v ubytovni mládeže a strava bude zabezpečená v jedálni ubytovne. Ubytovanie je vzdialené od zimného štadióna a športového komplexu cca 10 min. autom. Suché tréningy absolvujeme v telocvični a tiež na vonkajších športoviskách. Aktuálne kempy a registrácia v sekcii KEMPY.

ZAREGISTRUJTE SA TU!

STRELECKÝ BP HOKEJOVÝ KEMP - CHORVÁTSKO

Počas týždňového cyklu budú hráči pod vedením Mgr. Petra Bohunického ml. v skupinách nacvičovať základy a správnu techniku streľby (na suchu):

- ŤAHOM, PRIKLEPNUTÍM A PRÍLKEPOM (signalizovaná strela).

Tiež sa budú venovať základom strelby z predu rotáciou puku. Táto streľba je bez signalizácie.

VÝHODAMI STREĽBY SPREDU BEZ SIGNALIZÁCIE SÚ:

- prekvapenie brankára

- umožňuje vystreliť v jazde

- umožňuje vykorčuľovať na dorážku

- pri zarotovaní puku ie je potrebná sila (projektil vystrelený zo vzduchovky)

Taktiež sa budeme venovať KOORDINAČNO-OBRATNOSTNÉMU TRÉNINGU A POSEZÓNNEJ REGENERÁCII.

Tréningový camp sa uskutoční na krytom multifunkčnom ihrisku hotela Adria v Biograde na Moru, v blízkosti ktorého sa nachádza pláž.

Hráči budú ubytovaní v Hoteli Adria ktorý je zariadený klasickým 3*** štandardom. Na izbách sú LCD televízie, chladnička a sejf. Izby sú klimatizované. Každá izba má balkón. V hotely sa nachádza spoločenská sála a fitness. Hotel disponuje jedálňou, terasou a barom. K hotelu patria dva vonkajšie bazény, jeden vnútorný, kryté ihrisko a wellness. Aktuálne kempy a registrácia v sekcii KEMPY.

ZAREGISTRUJTE SA TU!

Hráči v kempoch sú rozdelení podľa vekových a následne aj výkonnostných kategórií, pričom sú rozdelení do mikro skupín (záleží od počtu prihlásených hráčov) hlavným trénerom, pod vedením Mgr. Petra Bohunického ml., ktorý má dlhoročné trénerské skúsenosti v práci s deťmi a mládežou a tiež s výbermi zúčastňujúcich sa na prestížnych turnajoch v USA a Kanade. Ďalší licencovaní tréneri sú starostlivo vyberaní a preškoľovaní, tak aby v tréningovom procese bola v čo najvyššej miere dodržaná jednotná filozofia BP HOCKEY. "viac v sekcii náš tím".

Informácie
Nájdete nás na Facebooku
Pripojte sa na newsletter
Partneri
Nadpis


Nadpis
BP HOCKEY ACADEMY

© BP HOCKEY 2006-2015 | Zásady spracúvania osobných údajov